Tanımlama bilgileri ilkeleri

Land Rover, web sitesini geliştirmek ve ilginizi çekeceğine inandığımız ürün ve hizmetlerin tanıtımını yapabilmemiz amacıyla bilgisayarınızda bilgi saklamak üzere tanımlama bilgileri kullanmak istemektedir. Kullandığımız tanımlama bilgilerinden biri sitenin çalışması için gerekli olan parçalardan biridir ve kurulumu gerçekleştirilmiştir. Bu siteye ait tüm tanımlama bilgilerini silebilir ve engelleyebilirsiniz ancak bazı öğeler doğru şekilde çalışmayabilir. Online davranışsal reklam ve kullandığımız tanımlama bilgileri hakkında daha fazla bilgi almak ve nasıl sileceğinizi öğrenmek için lütfen gizlilik ilkeleri sayfamızı inceleyin.. Kapatarak tanımlama bilgilerinin Tanımlama Bilgisi İlkelerine uygun şekilde kullanılacağını kabul etmiş olursunuz.


Tamam

LAND ROVER APPROVED ARAÇLARA HOŞ GELDİNİZ

Onaylı Kullanılmış bir Land Rover satın alırken içinizin yeni bir araç aldığınızdaki kadar rahat olmasını istiyoruz. Land Rover Approved aracınızı, yenisi kadar iyi yapabilmek için mümkün olan her şeyi yapıyoruz.

Kıbrıs çapındaki veritabanımızı gözden geçirebilirsiniz. Her araç eğitimli Land Rover teknisyenleri tarafından 165 noktadan oluşan kapsamlı bir incelemeye tabi tutulur ve iki yıl Land Rover Approved garantisi kapsamına alınır.

APPROVED ARAÇ GÜVENCESİ

Nitelikli teknisyenlerimiz, satın alma sürecinizin rahat geçmesini sağlamak üzere tüm Land Rover Approved Araçlarını bir dizi detaylı test ve incelemeye tabi tutar. Bu, avantajlardan yalnızca biridir.

> DAHA FAZLA BILGI

LAND ROVER EXPERIENCE ISTANBUL

Land Rover araçlarının üstün arazi kabiliyetini tecrübeli eğitmenler eşliğinde, zorlu koşullarda deneyimleyin.

> DAHA FAZLA BILGI

YETKİLİ SATICILAR

Land Rover, Land Rover Onaylı Kullanılmış Araç satın almanın değerini, finansman ve avantajlarını derinlemesine olarak görüşebileceğiniz bir uzman ağına sahiptir.

> DAHA FAZLA BILGI

APPROVED ARAÇLARIMIZI ARAYIN

Aramayı Başlatın