Tanımlama bilgileri ilkeleri

Land Rover, web sitesini geliştirmek ve ilginizi çekeceğine inandığımız ürün ve hizmetlerin tanıtımını yapabilmemiz amacıyla bilgisayarınızda bilgi saklamak üzere tanımlama bilgileri kullanmak istemektedir. Kullandığımız tanımlama bilgilerinden biri sitenin çalışması için gerekli olan parçalardan biridir ve kurulumu gerçekleştirilmiştir. Bu siteye ait tüm tanımlama bilgilerini silebilir ve engelleyebilirsiniz ancak bazı öğeler doğru şekilde çalışmayabilir. Online davranışsal reklam ve kullandığımız tanımlama bilgileri hakkında daha fazla bilgi almak ve nasıl sileceğinizi öğrenmek için lütfen gizlilik ilkeleri sayfamızı inceleyin.. Kapatarak tanımlama bilgilerinin Tanımlama Bilgisi İlkelerine uygun şekilde kullanılacağını kabul etmiş olursunuz.


Tamam


LAND ROVER MÜŞTERİ GÜVENCESİ

Land Rover sembolünü taşıyan her araç dünyanın en zorlu bölgelerinde zahmetsiz şekilde kullanılmak üzere tasarlanır. Bu çerçevede Approved Programımız da hangi koşullarda olursa olsun tüm araçlarımızın her zorluğa dayanmasını sürdürmelerini sağlamak üzere çalışır.

Land Rover Approved aracınız, tam da istediğiniz gibi kusursuz durumdadır. Yetkili Satıcı'da bu haliyle teslim edildiğini güvence etmek için, Approved müşteri güvencesi sunulmaktadır. Bu durum içinizin tamamen rahat olmasını ve aracınızla mümkün olan güçlü ve etkili sürüşü gerçekleştirebilmenizi garanti eder.

2 YIL SÜRESİNCE LAND ROVER APPROVED GARANTİSİ 2 YIL SÜRESİNCE LAND ROVER APPROVED GARANTİSİ

2 YIL SÜRESİNCE LAND ROVER APPROVED GARANTİSİ 2 YIL SÜRESİNCE LAND ROVER APPROVED GARANTİSİ

Satın alındığında beş yaşından küçük ve 100.000 km'den az yol kat etmiş araçlar için tasarlanmıştır. İşlemler, yalnızca Orijinal Parçalar kullanan, eğitimli Land Rover teknisyenleri tarafından yapılır. Her zaman. Araca ilişkin açılacak garanti taleplerine ilişkin bir sınırlama yoktur, aracınızın satış fiyatına kadar çıkabilir ve söz konusu garanti 2 yıla kadar geçerlidir. Bu garanti yalnızca Land Rover Yetkili Satıcıları tarafından sunulur.

APPROVED ARAÇ ARAMA
24 AY SÜREYLE KKTC'DE 7/24 YOL YARDIMI

24 AY SÜREYLE KKTC'DE 7/24 YOL YARDIMI

Land Rover Assistance içinizin tam olarak rahat etmesi ve ihtiyaç duymanız halinde gerçek anlamda sorunsuz bir hizmet sağlamak üzere yaratılmıştır. Arıza veya kazadan, lastik patlamasına ve anahtar kaybetmeye kadar tüm olasılıkları kapsar.

Aracınız garanti süresinin tamamı boyunca teminat altındadır ve yılın her günü, günde yirmi dört saat kullanılır durumdadır. İçiniz rahat olsun evde çalıştırma, ileriye dönük yolculuk düzenlemesi, araç kiralama, yeniden araç teslimi veya konaklama gibi diğer ihtiyaçlarınız da kapsam dahilindedir.

APPROVED ARAÇ ARAMA
165 NOKTA KONTROLÜ

165 NOKTA KONTROLÜ

Harfi harfine izlenmesi gereken, geçerli 165 denetim işlemini içeren katı bir kontrol listesi mevcuttur. Bu kontroller aracınızın elektrik ve mekanik açıdan mümkün olan en iyi durumda olmasını ve gövdesinin kusursuz halde olmasını garanti eder. Teknolojik aletler ve diyagnostik donanımı kullanan teknisyenlerimiz bu kontrolleri en üst düzeyde titizlikle gerçekleştirir.

Bu denetim her zaman boya, iç mekan, eksiksiz motor bakımı ve yol testinin yanı sıra onaydan önce aracın Land Rover Teknisyeni tarafından kişisel olarak son bir kez gözden geçirme işlemini içerir.

APPROVED ARAÇ ARAMA
TEKNISYENLERIMIZ

TEKNISYENLERIMIZ

Beklediğimiz seviyede profesyonellik, beceri ve detaylara gösterilen özen yalnızca belirli kişilerce sağlanabilir. Tüm yenileme çalışmaları Land Rover eğitimli teknisyenler tarafından belirli aletler, diyagnostik donanım ve Orijinal Land Rover Parçaları kullanılarak gerçekleştirilir. Her zaman en katı standartlara göre çalıştığımızdan çalışma yalnızca Onaylı Yetkili Satıcılarımız tarafından gerçekleştirilmelidir.

APPROVED ARAÇ ARAMA
YOL TESTI

YOL TESTI

Araçlar bir yol testinden geçer, bu sırada teknisyenlerimiz her aracın benzersiz performans karakterini değerlendirir. Örneğin süspansiyon, titreşimler, fren sistemleri, motor performansı, şanzıman ve dokuz diğer özel alan araçta en üst düzeyde ideal performansı mümkün kılmak üzere izlenir. Bu titiz testlerin ardından Approved Araçların kalitesi garanti edilir.

APPROVED ARAÇ ARAMA
KONTROL EDİLMİŞ VE ONAYLANMIŞ KM BİLGİSİ VE DÜZENLİ SERVİS GEÇMİŞİ

KONTROL EDİLMİŞ VE ONAYLANMIŞ KM BİLGİSİ VE DÜZENLİ SERVİS GEÇMİŞİ

Her aracın geçmişi pazarda öncü ve bağımsız araştırma araçları kullanılarak kapsamlı olarak kontrol edilir. Araç üzerinde ödenmemiş borç bulunmadığının ve çalınmış veya trafikten çıkarılmış olmadığının belirlenmesi amacıyla tüm araçlar Bağımsız Onaylanmış Kilometre ve Onaylı Mülkiyet Geçmişi ile birlikte sunulur. Bu durum yeni Approved aracınızın tüm geçmişini ve ondan ne bekleyebileceğinizi bilerek aracınızı güvenle kullanabilmenizi sağlar.

APPROVED ARAÇ ARAMA