Tanımlama bilgileri ilkeleri

Land Rover, web sitesini geliştirmek ve ilginizi çekeceğine inandığımız ürün ve hizmetlerin tanıtımını yapabilmemiz amacıyla bilgisayarınızda bilgi saklamak üzere tanımlama bilgileri kullanmak istemektedir. Kullandığımız tanımlama bilgilerinden biri sitenin çalışması için gerekli olan parçalardan biridir ve kurulumu gerçekleştirilmiştir. Bu siteye ait tüm tanımlama bilgilerini silebilir ve engelleyebilirsiniz ancak bazı öğeler doğru şekilde çalışmayabilir. Online davranışsal reklam ve kullandığımız tanımlama bilgileri hakkında daha fazla bilgi almak ve nasıl sileceğinizi öğrenmek için lütfen gizlilik ilkeleri sayfamızı inceleyin.. Kapatarak tanımlama bilgilerinin Tanımlama Bilgisi İlkelerine uygun şekilde kullanılacağını kabul etmiş olursunuz.


Tamam

LAND ROVER FINANCE – PUTTING YOU IN CONTROL

LAND ROVER FINANCE AND INSURANCE

FINANCIAL SERVICES

Land Rover Financial Services offer a range of flexible vehicle finance solutions for private or business use. Available at your participating Land Rover Dealer, Land Rover Finance options provide an easy and reassuring way to drive away in your new or pre-owned Land Rover vehicle today.A new Land Rover is both a financial investment and a lifestyle choice. This is why we've created Land Rover Insurance to protect you and your Land Rover, whatever lifestyle you lead.

Finance Lease
Commercial Hire Purchase
Good Loan
Fixed Rate Loan

For more information visit http://www.landrover.com.au/ownership/landroverfinancialservices.html or contact us on 1800 100 165.


INSURANCE

Not only does Land Rover Insurance offer protection for you and your Land Rover, but it also offers a range of discounts and bonuses to suit your needs, wherever you want to drive, wherever you are in Australia.

Here are just some of the ways Land Rover can give you peace of mind so you can make the most of your Land Rover.
Motor Vehicle Insurance
Loan Protection Insurance
Motor Equity Insurance
Tyre and Rim Insurance
Purchase Price Insurance
Assured Extended Warranty Insurance

For more information visit http://www.landrover.com.au/ownership/insurance.html or contact us on 1300 730 916.

FIND OUT MORE